“پنجره دو جداره” جایگزینی مناسب جهت پنجره های قدیمی و فواید آن:

در زندگی مدرن امروزی در شهرهای پر جمعیت و شلوغ، یافتن فضایی آرام و سالم امری سخت شده است. با وجود آلودگی های مختلف در سطح شهر های پر جمعیت و کلان شهر ها نظیر تهران، مخصوصا در منازل مسکونی کاربرد پنجره دو جداره امری متداول شده است و تقریبا اکثر خانه هایی که در سال های اخیر در این شهرها ساخته میشوند از پنجره های دو جداره جهت افزایش آسایش ساکنین و همچنین جلوگیری از ورود صدا، غبار، دود و دیگر ریز گرد های مشکل ساز به داخل محیط میشوند.

در کنار موارد یاد شده، پنجره های دو جداره عایقی مقاوم در مقابل گرما و سرما در فصول مختلف سال می باشد و همچنین از امنیت به مراتب بالاتری نسبت به پنجره های قدیمی برخوردار می باشند.


نکاتی که لازم است جهت انتخاب صحیح پنجره دوجداره به آنها توجه نمایید عبارتند از:

  • هزینه درب و یا پنجره دو جداره
  • شرکت و کمپانی سازنده آن
  • هزینه نصب و هزینه های جانبی
  • خدمات پس از فروش شرکتی که از آن قصد تهیه کالا را دارید.

به طور معمول هزینه درب و پنجره های دو جداره بر اساس متر مربع آن محاسبه میشود. لذا لازم است جهت تخمین هزینه به ابعاد پنجره های مورد نیاز دقت نمایید و قبل از تماس با این شرکت ها این محاسبات و اندازه گیری ها را انجام داده باشید.

موردی که لازم به اشاره میدانم این است که معمولا شرکت های سازنده و یا اشخاص نصاب قیمت دقیقی را اعلام نمی نمایند و در اکثر موارد هزینه تمام شده برای شما ممکن است تا حتی 200 درصد بیشتر از میزان محاسبه شده توسط شما باشد.

همچنین مواردی نظیر تعداد لنگه های درب ها و پنجره ها و همچنین نوع باز شدن هر کدام از آنها در قیمت نهایی تاثیر خواهد گذاشت.

در جمع بندی مطالب یاد شده در زمینه “تخمین هزینه هر متر مربع درب یا “پنجره دو جداره” و در صورتی که محاسبه ای دقیق جهت پنجره های خانه و یا محل کار خود را مد نظر دارید، میتوانید از طریق مطالعه مقاله کامل و مرجع زیر این مهم را با در نظر گرفتن شرایط مختلف به انجام برسانید:

قیمت هر مترمربع درب و پنجره دوجداره


ن : داریوش حقیقی
ت : دوشنبه 20 فروردين 1397
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.